Studia MBA Warszawa? – Koźmiński, SGH

Koźmiński, SGH – Studia MBA w Warszawie?

Tak, masz do wyboru kilka ciekawych ofert. Które z nich są godne uwagi? Sprawdź, które studia MBA warto wybrać.

MBA u Koźmińskiego w Warszawie?

Pierwszą uczelnią która oferuje, albo jedną z kilku największych i najbardziej renomowanych w Polsce, jest Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Studia MBA u Koźmińskiego (Akademia Leona Koźmińskiego – ALK) to całkiem spory wybór programów edukacyjnych. Oferta jest profilowana pod konkretne grupy zawodowe. Dostępne są programy MBA: Executive MBA, MBA dla finansistów, MBA dla kadry IT, MBA dla kadry medycznej, MBA dla inżynierów, MBA dla kadry HR i studia MBA na odległość – pod nazwą Euro MBA. To największa oferta studiów MBA dostępna w Warszawie. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

MBA w SGH w Warszawie?

Głównym konkurentem warszawskiej uczelni Koźmińskiego jest SGH (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), która obecnie prowadzi program Master of Business Administration, program MBA-SGH.  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Program MBA-SGH to studia podyplomowe Executive MBA realizowane w języku polskim. Czy to nadal studia MBA? Czy substytut dla zamkniętego programu WEMBA? Studia MBA w SGH realizowane jest w ramach projektu o nazwie Europejska Akademia Umiejętności Menedżerskich, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Program MBA realizowany jest wyłącznie w języku polskim.

O kolejnych wartych uwagi programach MBA w Warszawie już niebawem. Sprawdź, które uczelnie oferują studia w Warszawie.

Poznaj opisywane uczelnie: