SGH-MBA – pierwsi absolwenci ukończyli studia

Minęły dwa lata od uruchomienia programu studiów MBA w języku polskim w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

25 listopada odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów absolwentom I edycji programu MBA-SGH. Dyplomy odebrało 24 absolwentów.

Dla SGH to bardzo ważny program, bo programy MBA są wizytówkami każdej uczelni. Aspirujemy do tego, by kształcić przywódców, liderów, po to by to państwo kształtowali miejsca pracy – zwrócił się do absolwentów prof. dr hab. Tomasz Szapiro, Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu programów MBA. Do tej pory posiłkowaliśmy się też doświadczeniem zagranicznych partnerów. MBA-SGH jest naszym autorskim programem, którym chcemy współtworzyć standardy w edukacji menedżerskiej. Dziś dołączacie Państwo do grupy ponad tysiąca alumnów programów MBA w SGH – mówił prof. Szapiro. Zainaugurowało działalność Stowarzyszenie Absolwentów studiów MBA-SGH.

Do nas należy misja kształtowania liderów, a do Państwa jako liderów misja kształtowania miejsc pracy – mówił JM Rektor SGH.

Rekrutacja na studia MBA

Już w lutym rusza kolejna trzecia edycja programu MBA-SGH.

Pamiętam każdą rozmowę kwalifikacyjną z Państwem. Mówiłem, że będzie trudno i gratuluję dotarcia do końca. Studia menedżerskie – niezależnie czy są podporządkowane bezpośrednio władzom rektorskim, jak ma to miejsce obecnie, czy w przyszłości prowadzone być może przez Szkołę Biznesu SGH – to zawsze wyzwanie. Dla Państwa, bo trzeba znaleźć czas na naukę po latach pracy. Dla nas, bo nasza kadra musi sprostać Państwa wymaganiom – powiedział prof. Gruszczyński. Przypomniał, że program jest już notowany w rankingach. Nie wykluczył, że SGH pokusi się o akredytację dla niego.

Dowiedz się więcej o uczelni: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie