Nowe studia w UP

Już w tym miesiącu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaoferuje nowe studia menedżerskie.

Nowoczesny kierunek z zakresu zarządzania agrobiznesem według koncepcji Weihenstephan-Triesdorf University of Applied Sciences (HSWT) z Bawarii to praktyczna wiedza z zakresu kierowania przedsiębiorstwami i instytucjami w gospodarce wolnorynkowej.

Studia te należą do najlepszych kursów międzynarodowych w Niemczech (pierwsza dziesiątka tego rodzaju studiów w RFN), które są – dzięki procesowi bolońskiemu – także dostępne dziś we Wrocławiu.

Studia MBA przeznaczone są dla absolwentów uczelni, którzy ukończyli studia licencjackie lub magisterskie zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Szczególnie do:

• osób na kierowniczych stanowiskach w sektorze prywatnym i publicznym,
  • osób, które w przyszłości o takie stanowiska zamierzają się ubiegać,
  • właścicieli i kierowników gospodarstw rolnych.

Program studiów

Został przygotowane i skonsultowany przez praktyków rynku biznesowego i posiada pełną akceptację HSWT Triesdorf. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów z Pol

ski i zagranicy, których doświadczenie praktyczne ma zapewnić najwyższą jakość programu.

Zajęcia prowadzone będą w języku polskim. Studia oferowane są w trybie niestacjonarnym: zajęcia w soboty i niedziele. W toku studiów realizowane będą zajęcia wyjazdowe oraz 6-ścio miesięczne praktyki o charakterze rolniczym w Bawarii.

Pierwsi chętni mogli zgłaszać udział w programie MBA do dnia 20 lutego.

Program studiów MBA obejmuje 660 godzin, 4 semestry. Opłata za jeden semestr wyniesie 4300 zł (łącznie 17 200 zł).

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu