Zarządzanie mediami

Specjalna edycja studiów MBA: zarządzanie mediami od marca w Katowicach

Od marca 2014 r. Akademia Telewizyjna, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy z IAE Aix-En-Provence Graduate School of Management, jako instytucją walidującą, uruchamiają specjalną edycję studiów menedżerskich Master of Business Administration – zarządzanie mediami.

Program studiów dostosowano do potrzeb menedżerów firm z branży mediów. Zajęcia prowadzone będą przy wykorzystaniu metodologii ABL (Activity Based Learning – warsztatu partycypacyjnego), uznanej za najskuteczniejszą dla rozwijania kompetencji menedżerskich i kierowniczych.
Po pomyślnym ukończeniu studiów słuchacze otrzymają dyplom MBA podpisany przez wszystkie partnerskie instytucje: Akademię Telewizyjną, działającą w strukturze organizacyjnej Telewizji Polskiej SA, Uniwersytet Śląski, Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management.
Studia menedże

rskie oparte są na programie MBA realizowanym przez GFKM od 20 lat i uznawanym za jeden z najlepszych oraz najbardziej praktycznych w Polsce. W ratingu SEM Forum został wyróżniony jako klasa mistrzowska, w rankingu Eduniversal – uplasował się na 10. miejscu w Europie Wschodniej.
Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 7 marca 2014 r., formularz online dostępny jest na stronie GFKM – https://www.gfkm.pl/programy/mba-zarzadzanie-mediami/form. Ze względu na praktyczny charakter zajęć grupa uczestników liczyć będzie do 40 osób. Zajęcia prowadzone będą w Akademii Telewizyjnej w Warszawie.

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Śląski w Katowicach