Studiuj za darmo. Uzyskaj dofinansowanie na studia podyplomowe, MBA i szkolenia Uczelni Łazarskiego

a-14404913292309

Chcesz rozwijać umiejętności zawodowe? Zainteresuj swojego pracodawcę ofertą Uczelni Łazarskiego. Wykonaj 3 kroki, aby otrzymać 100 lub 80% dofinansowania na studia podyplomowe, które rozpoczniesz w kwietniu lub październiku 2016 r. Czekamy na Twój formularz.

Uczelnia Łazarskiego zaprasza pracodawców do skorzystania ze wsparcia w otrzymaniu dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń dla siebie i swoich pracowników. Wielkość dotacji jest uzależniona od liczby zatrudnionych przez firmę pracowników. Jeśli firma zatrudnia mniej niż 10 osób to dofinansowanie wynosi 100%, czyli studia podyplomowe i szkolenia są całkowicie bezpłatne. Jeśli firma zatrudnia powyżej 10 osób dofinansowanie wynosi 80%, co oznacza, że pozostałe 20% kosztów edukacji jest wkładem tej firmy.

Środki mogą być przeznaczone na studia podyplomowe, MBA i szkolenia związa

ne z wykonywaną pracą. O dotację wystąpić mogą jedynie pracodawcy. Maksymalne dofinansowanie na osobę może wynosić do 11 500 zł.

O dofinansowanie ubiegać się mogą firmy, które nie mają zaległości w opłatach za ZUS, podatkach i wynagrodzeniach dla pracowników.

Pomagamy pracodawcom przejść przez cały proces aplikowania o dotacje: przygotowujemy wniosek, gromadzimy dokumenty aplikacyjne i wysyłamy do Urzędu Pracy. Za wszystkie formalności odpowiada firma WSPARCIEWROZWOJU.PL – partner strategiczny Uczelni Łazarskiego.

Więcej informacji: www.lazarski.pl.