Rekrutacja na studia MBA

absolwent_w_todze_z_tyłu_-_na_stronę_aktMiędzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarzadzania UW, zaprasza wszystkich zainteresowanych na sesje informacyjne dotyczące programów: MBA (prowadzone w języku polskim) oraz Executive MBA (prowadzone w języku angielskim).

Sesje poprowadzi Dyrektor Programów MBA, dr Tomasz Ludwicki. Zostaną omówione harmonogramy i programy studiów, oraz sylwetki wykładowców.

Organizatorzy doradzą, jak wybrać najlepiej dopasowany do własnych potrzeb program.

W sesjach informacyjnych wezmą także udział absolwenci poprzednich edycji

, którzy opowiedzą o programie z perspektywy studenta, doradzą w jaki sposób pogodzić naukę z pracą zawodową, przedstawią wartość uzyskania dyplomu MBA dla ich kariery zawodowej. Spotkania informacyjne odbywają się w siedzibie MCZ UW, przy ul. Nowy Świat 4 w Warszawie (II piętro).

Spotkania odbędą się:
– Czwartek, 7 maja 2015, godz. 18.00. Zarejestruj się pod poniższym linkiem! Sesja Informacyjna MBA@UW – 7 maja 2015;
– Czwartek, 21 maja 2015, godz. 18.00. Zarejestruj się pod poniższym linkiem! Sesja Informacyjna MBA@UW – 21 maja 2015

Serdecznie zapraszamy!