Mistrzowski start – program stypendialny

Udowodnij, że jesteś najlepszym kandydatem na studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Sopocie. Wystartuj po jedno z 35 stypendiów na wybrany kierunek!

„Mistrzowski Start” to program stypendialny, którego ideą jest wsparcie utalentowanych kandydatów na studia. Nasza uczelnia przygotowała łącznie 35 stypendiów na wybrane kierunki w Warszawie i we wszystkich wydziałach zamiejscowych. Aby wziąć udział w programie, kandydaci muszą przekroczyć odpowiedni próg punktów z matury. W Poznaniu, Katowicach i Sopocie czekają ich także kolejne etapy.

O stypendium „Mistrzowski Start” mogą walczyć najlepsi tegoroczni maturzyści (zdający polską maturę) oraz wszystkie osoby legitymujące się świadectwem dojrzałości (nowa polska matura – zdawana po 2005 roku) zainteresowane studiami w SWPS.

Zwycięzcy „Mistrzowskiego Startu” otrzymują stypendium pokrywające koszty pierwszego roku studiów na wybranym przez siebie kierunku. Stypendium może zostać przedłużone na cały okres nauki, jeżeli jeśli student będzie miał na wszystkich kolejnych latach, średnią ocen wyższą co najmniej o 0,1 od średniej ocen całego roku.

Więcej informacji: www.studia.swps.pl.