Dzień Otwarty Programu Executive MBA GFKM 2016

GFKM_katowice_10czerwcaZapraszamy na Dzień Otwarty Programu Executive MBA GFKM 2016 organizowany 10 i 11 czerwca 2016 roku w Katowicach przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów. To świetna okazja, aby poznać wrażenia i opinie studentów na temat programu.

Studia MBA cieszą się popularnością wśród kadry menedżerskiej, a najczęściej pojawiającym się pytaniem jest jaki program wybrać. Program MBA GFKM to wiedza sprawdzona przez praktyków biznesu – naszych trenerów. W ramach studiów istnieje możliwość udziału w sesjach wyjazdowych do RSM Erasmus University i Aix-Marseille Graduate School of Management – renomowanych zagranicznych uczelni, które walidują Program Executive MBA GFKM.
GFKM_katowice_10czerwca

Więcej informacji: www.gfkm.pl.