Dla pracujących profesjonalistów – SGH

Program MBA-Szkoła Główna Handlowa w Warszawie to studia podyplomowe Executive Master of Business Administration oferowane w języku polskim i adresowane do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe oraz posiadają kilkuletnie doświadczenie w biznesie, głównie zajmują średnie i wyższej stanowiska menedżerskie.

Program obejmuje zajęcia z 20 bloków tematycznych w tym m.in.: przygotowanie i obrony prac dyplomowych oraz szkolenie integracyjne; razem 724 godziny zajęć. Od roku 2013 wprowadziliśmy opcję zaliczenia Projektu Biznesowego w Chinach.

Zajęcia prowadzone są w trybie weekendowym, w każdy piątek (13.30 – 17.00) i sobotę (9.00 – 17.00), za wyjątkiem wakacji, świąt, wolnych weekendów.

I edycja programu MBA-SGH została już zakończona.

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom I edycji programu MBA-SGH odbyła się w dniu 25 listopada 2013.

II edycja programu MBA-SGH została już zakończona.

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom II edycji programu MBA-SGH odbyła się w dniu 11 grudnia 2014.

III edycja programu MBA-SGH została już zakończona.
Uroczystość wręczania dyplomów absolwentom III edycji programu MBA-SGH odbędzie się w 17 marca 2016 roku.

Harmonogram zajęć IV edycji MBA-SGH dostępny jest na stronie: www.mba-sgh.pl.