Myślisz o studiach MBA? Masz pytania? Przyjdź na Open Day 14.09.2016.

naglowek-executive-mba-800x100Executive MBA to dwuletnie, podyplomowe studia realizowane w języku angielskim, w trybie weekendowym. Program studiów EMBA został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej. Warunkiem uczestnictwa w programie EMBA jest tytuł magistra lub licencjata oraz udokumentowany staż zawodowy.

zdjecie-sysko-romanczuk-sylwia-220x300Myślisz o studiach MBA? Masz pytania? Przyjdź na Open Day 14.09.2016.

Program posiada europejską akredytację EPAS, klasę mistrzowską SEM Forum 2014, najwyższą klasę w ratingu Wprost 2016,  7 pozycję w Europie Wschodniej w rankingu Eduniversal, a także uplasował się na 17 pozycji w Europie w rankingu TOP MBA 2013/2014. Założycielami Szkoły są London Business School, HEC Paris oraz Norwegian School of Economics.

Więcej informacji: www.biznes.edu.pl.