MBA OPEN DAY, czyli szansa, aby sprawdzić, jak wyglądają zajęcia na studiach MBA – 10 września 2016

112883_450Ambicja i dążenie do perfekcji to domeny ludzi pragnących być najlepszymi w swojej dziedzinie. Także osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym, szczególnie piastujący wysokie stanowiska w firmach najczęściej hołdują tej maksymie mówiącej o tym, że ten kto się nie rozwija, stoi w miejscu.

Stagnacja i samozadowolenie są głównymi powodami braku rozwoju oraz popadnięcia w zawodową rutynę i marazm. Coraz więcej osób pracujących w biznesie pragnie poszerzać swoje horyzonty, aby ulepszać reprezentowaną firmę, wdrażając w jej struktury najnowsze rozwiązania.

Doskonałym sposobem na rozwijanie kariery jest studiowanie na kierunkach MBA. Osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy, mogą wziąć udział w specjalnych warsztatach dla kandydatów na tego typu studia. Rozpoczną się one 10 września 2016 roku o 10:00, a jako pierwszy wykład poprowadzi Nikolay Kirov. Ekspert z ogromnym doświadczeniem i zapleczem naukowym opowie o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie. Następnie odbędzie się sesja informacyjna, na której zainteresowane osoby dowiedzą się o tajnikach związanych ze studiami MBA, a na ich indywidualne pytania odpowiedzą eksperci prowadzący studia. Na zakończenie, dr nauk ekonomicznych, Jacek Tomkiewicz poprowadzi panel związany z ekonomią.

Akademia Leona Koźmińskiego oprócz standardowej formuły studiów MBA wprowadzającej do zarządzania biznesem – „Executive MBA”, notowanych w rankingu programów EMBA „Financial Times”, ma w swojej ofercie również specjalistyczne programy MBA przystosowane do potrzeb różnych branży, m.in. „MBA Finanse”, „MBA IT”, „MBA dla kadry medycznej”, „MBA dla inżynierów” czy „MBA HR”. Dzięki nim można zdobyć nie tylko dyplom MBA, lecz także potwierdzić kompetencje w określonej dziedzinie.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Szczegółowe informacje na temat dnia otwartego oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.kozminski.edu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *