Inauguracja nowego roku akademickiego – 6.10.2016 – UE we Wrocławiu

Rektor i Senat Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić na INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017. Uroczystość odbędzie się 6 października 2016 r. o godz. 11.00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Kamiennej 43-59.

Program uroczystości 70. inauguracji roku akademickiego:
I. Otwarcie uroczystości.
II. Uczczenie pamięci pracowników i studentów Uczelni zmarłych w minionym roku akademickim.
III. Wystąpienie prof. zw. dr. hab. Andrzeja Gospodarowicza JM Rektora kadencji 2012-2016.
IV. Wystąpienie JM Rektora prof. zw. dr. hab. Andrzeja Kalety.
V. Immatrykulacja nowo przyjętych studentów.
VI. Wręczenie studentom wyróżnień JM Rektora za inicjatywy promujące Uniwersytet.
VII. Przemówienie przedstawiciela studentów.
VIII. Wystąpienie Tadeusza Szymczaka, prezesa Stowarzyszenia Absolwentów WSH, WSE, AE, UE.
IX. Wręczenie wyróżnień JM Rektora pracownikom.
X. Wręczenie nagród najlepszym absolwentom.
XI. Wykład inauguracyjny Krzysztofa Domareckiego, przewodniczącego Rady Nadzorczej SELENA FM SA.
XII. Recital chóru Ars Cantandi.