10 najlepszych studiów MBA w Polsce

Najlepsze studia MBA w Polsce prowadzi Szkoła Główna Handlowa. Jej program Canadian Executive MBA ponownie zdobył pierwsze miejsce w rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

W rankingu znalazło się 36 programów MBA z całego kraju. Na ocenę składały się:

• merytoryczne cechy programu – 20 proc.
  • ranga i prestiż programu – 20 proc.
  • kadra dydaktyczna – 15 proc.
  • studenci programu – 15 proc.
  • opinia absolwentów – 15 proc.
  • preferencje pracodawców – 10 proc.
  • wsparcie procesu kształcenia – 5 proc.

Lista 10 najlepszych studiów MBA w Polsce: www.businessinsider.com.pl.

Jedna myśl na temat “10 najlepszych studiów MBA w Polsce”

1. Ranking Perspektyw to jedna z najbardziej uznanych i najdłużej prowadzonych klasyfikacji programów MBA w naszym kraju. Wyniki każdej edycji, bardzo wyczekiwane m.in. przez studentów, absolwentów i przede wszystkim organizatorów studiów MBA, wykazują stosunkowo niewielką zmiennością w porównaniu do poprzednich edycji. W metodologii oceny brana pod uwagę jest duża liczba aspektów prowadzenia programów MBA, z czego na wysoki poziom wielu z nich szkoła musi pracować latami.