Studia MBA w Koźmińskim w pierwszej trójce w “Rankingu MBA Perspektywy 2016”

Program Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego po raz kolejny znalazł się na podium w prestiżowym „Rankingu MBA Perspektywy 2016” – utrzymał tym samym wynik z poprzedniego roku. W kategorii „Studenci programu MBA” zajął ponownie pierwsze miejsce.

To już siódma odsłona „Rankingu MBA Perspektywy”, przeprowadzanego cyklicznie przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nie mogło zabraknąć w nim Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Europie, która w międzynarodowym zestawieniu „European Business Schools Ranking 2016” dziennika „Financial Times” zajęła wysoką 45. lokatę jako jedna z dwóch polskich uczelni ekonomicznych w nim notowanych.

W „Rankingu MBA Perspektywy” Akademia Leona Koźmińskiego z programem Executive MBA znalazła się na 3. miejscu, a z programem Koźmiński MBA z semestrem specjalistycznym – na 6. pozycji. Oba kierunki cieszą się dużym poważaniem w branży – w zakresie kryterium oceny częściowej „Ranga i prestiż programu” uzyskały „srebrną” i „brązową” lokatę. – Jesteśmy wśród najlepszych.

Potwierdzają to nie tylko kraj

owe, lecz przede wszystkim światowe rankingi. Największym poważaniem cieszy się klasyfikacja „Financial Times”, w której nasz program Executive MBA jako jedyny program z Polski jest w setce najlepszych programów MBA na świecie. Jest to ogromny sukces, zważywszy, że konkurujemy z prawie 10 tysiącami uczelni z całego globu – wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego.

„Ranking MBA”, publikowany od 2010 roku przez miesięcznik „Perspektywy”, prezentuje najlepsze programy MBA w Polsce.

Więcej informacji: www.inwestycje.pl.