Wkrótce MBA OPEN DAY w Koźmińśkim

Rozważasz studia MBA? Nie kupuj kota w worku, skorzystaj z okazji, aby przekonać się, jak wygląda nauka na jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Studia Master of Business Administration uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów o bogatym dorobku zawodowym. Dzięki nim można poznać i skonfrontować własne know-how z doświadczeniem oraz wiedzą innych osób z różnych branż. Synergia wielu narzędzi, z dziedzin pozornie niepokrewnych, sprzyja rozwojowi i przyczynia do sukcesu zawodowego. Już 21 stycznia, dzięki „MBA Open Day” w Koźmińskim, będzie można sprawdzić, jak wygląda edukacja managerska w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Osoby piastujące kierownicze stanowiska „stawiają sobie wysoko poprzeczkę”, dążąc często do doskonałości. Realizacja tego zamierzenia wymaga stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dlatego na drodze do spełnienia zawodowego niezwykle przydatne okazują się interdyscyplinarne w swej naturze studia MBA.

– Warto inwestować we własny rozwój. Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem wybitnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe, a co za tym idzie, wzrost zarobków – wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji: www.wirtualnemedia.pl.