Wkrótce MBA OPEN DAY w Koźmińśkim

Rozważasz studia MBA? Nie kupuj kota w worku, skorzystaj z okazji, aby przekonać się, jak wygląda nauka na jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Studia Master of Business Administration uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów o bogatym dorobku zawodowym. Dzięki nim można poznać i skonfrontować własne know-how z doświadczeniem oraz wiedzą innych osób z różnych branż. Synergia wielu narzędzi, z dziedzin pozornie niepokrewnych, sprzyja rozwojowi i przyczynia do sukcesu zawodowego. Już 21 stycznia, dzięki „MBA Open Day” w Koźmińskim, będzie można sprawdzić, jak wygląda edukacja managerska w jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Osoby piastujące kierownicze stanowiska „stawiają sobie wysoko poprzeczkę”, dążąc często do doskonałości. Realizacja tego zamierzenia wymag

a stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dlatego na drodze do spełnienia zawodowego niezwykle przydatne okazują się interdyscyplinarne w swej naturze studia MBA.

– Warto inwestować we własny rozwój. Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem wybitnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe, a co za tym idzie, wzrost zarobków – wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Akademii Leona Koźmińskiego.

Więcej informacji: www.wirtualnemedia.pl.