Rekordowe zainteresowanie studiami MBA w Koźmińskim!

W ubiegłą sobotę, 21 stycznia 2017 roku, ponad 100 osób pojawiło się w Akademii Leona Koźmińskiego, aby wziąć udział w MBA Open Day! Spotkanie informacyjne dotyczące studiów Master of Business Administration, które rozpoczną się już na początku marca, przyciągnęło rekordową liczbę kandydatów.

Nic dziwnego – to ostatni dzwonek, by aplikować na studia na najlepszej uczelni biznesowej w tej części Europy – zapisy trwają do 3 lutego.

Pozycja zawodowa osób piastujących wysokie stanowiska jest owocem ich ciężkiej pracy oraz stałego doskonalenia swoich umiejętności. Ponadczasowym sposobem na rozwój oraz podnoszenie własnych kwalifikacji jest nauka. W przypadku osób posiadających bogate doświadczenie zawodowe, piastujących wysokie stanowiska dobrym sposobem mogącym mieć wpływ na podwyższenie poziomu zarobków, poszerzenia perspektywy biznesowej oraz wiedzy jest kontynuacja nauki na interdyscyplinarnych studiach MBA. – Rozpoczęcie studiów MBA nie jest inwestycją jedynie pieniężną, gdyż program nauki jest dość czasochłonny. Przyjechałem tu, by upewnić się, że godziny poświęcone na studia okażą się owocne. Nie ukrywam, że jednym z ważniejszych czynników jest możliwość bliższego poznania potencjalnych partnerów biznesowych – wyjaśnia obecny na MBA Open Day Mariusz. A Katarzyna, kolejna uczestniczka wydarzenia, dodaje: – Studia MBA w Koźmińskim cieszą się zasłużoną renomą, potwierdzoną różnymi wskaźnikami. Poważnie rozważam ponowne rozpoczęcie nauki, ponieważ certyfikat ukończenia studiów MBA często ma duże znaczenie dla pracodawców.

Więcej informacji: www.centrumpr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *