Rekordowe zainteresowanie studiami MBA w Koźmińskim!

W ubiegłą sobotę, 21 stycznia 2017 roku, ponad 100 osób pojawiło się w Akademii Leona Koźmińskiego, aby wziąć udział w MBA Open Day! Spotkanie informacyjne dotyczące studiów Master of Business Administration, które rozpoczną się już na początku marca, przyciągnęło rekordową liczbę kandydatów.

Nic dziwnego – to ostatni dzwonek, by aplikować na studia na najlepszej uczelni biznesowej w tej części Europy – zapisy trwają do 3 lutego.

Pozycja zawodowa osób piastujących wysokie stanowiska jest owocem ich ciężkiej pracy oraz stałego doskonalenia swoich umiejętności. Ponadczasowym sposobem na rozwój oraz podnoszenie własnych kwalifikacji jest nauka. W przypadku osób posiadających bogate doświadczenie zawodowe, piastujących wysokie stanowiska dobrym sposobem mogącym mieć wpływ na podwyższenie poziomu zarobków, poszerzenia perspektywy biznesowej oraz wiedzy jest kontynuacja nauki na interdyscyplinarnych studiach MBA. – Rozpoczęcie studiów MBA nie jest inwestycją jedyni

e pieniężną, gdyż program nauki jest dość czasochłonny. Przyjechałem tu, by upewnić się, że godziny poświęcone na studia okażą się owocne. Nie ukrywam, że jednym z ważniejszych czynników jest możliwość bliższego poznania potencjalnych partnerów biznesowych – wyjaśnia obecny na MBA Open Day Mariusz. A Katarzyna, kolejna uczestniczka wydarzenia, dodaje: – Studia MBA w Koźmińskim cieszą się zasłużoną renomą, potwierdzoną różnymi wskaźnikami. Poważnie rozważam ponowne rozpoczęcie nauki, ponieważ certyfikat ukończenia studiów MBA często ma duże znaczenie dla pracodawców.

Więcej informacji: www.centrumpr.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × one =

*