Studia MBA Katowice – ostatnie dni zapisów!

Zapraszamy do udziału w Studiach Executive MBA w Katowicach skierowanych do menedżerów i osób pracujących na stanowiskach kierowniczych oraz posiadających kilkuletnie doświadczenie w tym zakresie.

Studia MBA pozwalają poszerzyć kompetencje w zakresie zarządzania i biznesu, a także zawrzeć wiele wartościowych przyjaźni.

show_ads.js'>

REKRUTACJA DO 17 MARCA

GFKM jest jedną z najbardziej doświadczonych i najwyżej ocenianych firm szkoleniowo-doradczych. Posiada międzynarodową akredytację CEEMAN IQA (International Quality Accreditation) przyznawaną wyróżniającym się instytucjom szkoleniowym spełniającym najwyższe międzynarodowe standardy. GFKM jest klasyfikowana jako jedna z 600 najlepszych szkół biznesu na świecie (jedna z 30 wśród szkół nieakademickich) w rankingu Eduniversal 2015.

Więcej informacji: www.gfkm.pl.