Akredytacja AMBA dla SGH

27 marca 2017 r. władze uczelni otrzymały oficjalny list potwierdzający przyznanie SGH akredytacji AMBA. Stowarzyszenie AMBA akredytuje uczelnie w zakresie rozwoju standardów programów MBA. Instytucja z siedzibą w Londynie w tym roku obchodzi swoje pięćdziesięciolecie.

– Cieszę się z międzynarodowej akredytacji, która potwierdza to, co wiedzą uczestnicy i absolwenci: programy MBA w SGH są na najwyższym poziomie – komentuje rektor prof. Marek Rocki. – O wysokiej jakości kształcenia profesjonalistów w SGH przekonują publikowane co roku zestawienia, ratingi i ranking programów MBA fundacji Perspektywy. I sukcesy absolwentów – dodaje.

W listopadzie 2016 roku przedstawiciele AMBA złożyli w SGH wizytę, której pokłosiem była ocena w postaci raportu. Akredytacja ważna jest przez trzy lata. Uroczysta prezentacja akredytacji odbędzie się na światowej konferencji AMBA w Dubaju w maju 2017.

Studia MBA oferowane przez SGH.

SGH liderem kształcenia na poziomie MBA.