Open House – spotkanie dla kandydatów na studia MBA

Zastanawiasz się czy studia MBA są dla Ciebie? Weź udział w wydarzeniu, które przybliży Ci atmosferę panującą podczas zajęć. W związku z trwającą rekrutacją na XX edycję studiów MBA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, które odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku.

Open House – spotkanie dla kandydatów na studia MBA – to okazja do:

• uzyskania szczegółowych informacji odnośnie studiów MBA,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu,
  • zobaczenia miejsca, gdzie odbywają się zajęcia,
  • złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Dodatkowo przybliżymy Państwu atmosferę panującą podczas studiów, poprzez możliwość uczestniczenia w warsztacie Zaangażowanie organizacyjne pracowników i udział menedżera w jego kształtowaniu, poprowadzonym przez dr. Jacka Sobka.

Jacek Sobek – od prawie 25 lat mentor i trener top menedżerów oraz specjalistów czołowych firm w Polsce i na świecie w zakresie:

• przywództwa,
  • kierowania zespołem,
  • zarządzania zmianą,
  • budowania kultury organizacji zorientowanej na współpracę,
  • negocjacji handlowych.

Doktor w zakresie psychologii społecznej – absolwent  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Był wykładowcą w programie The Advanced Certificate in Marketing akredytowanym przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie. Stypendysta Augsburg College, Minneapolis (Department of Business Administration, Accounting and MIS).

Data: 20.04.2017 (czwartek).
Godzina: 17:30 – 20:00.
Miejsce: sala 111, Wydział Zarządzania UŁ, Łódź ul. Matejki 22/26.

Więcej informacji: www.pam.uni.lodz.pl.