Zapraszamy na Dzień Otwarty WSAiB!

Już 26 kwietnia 2017 r. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni w ramach Dnia Przedsiębiorczości organizuje dla licealistów, kandydatów na studia, sympatyków uczelni i wszystkich zainteresowanych Dzień Otwarty. W programie przewidziano spotkania z wykładowcami i studentami, fascynujące zajęcia, praktyczne warsztaty oraz rozmowy z ekspertami, przedstawicielami kół naukowych i Parlamentu Studenckiego.

W ramach Dnia Otwartego na terenie WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni (ul. Kielecka 7) zaplanowano wiele atrakcji i konkursy z nagrodami, m.in. Magiczne Koło Fortuny. Odwiedzający uczelnię będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, uczestniczyć w fascynującej finansowej grze planszowej Cashflow, odwiedzić laboratorium kryminalistyczne i zobaczyć symulację rozprawy prawniczej przygotowanej przez studentów Prawa w zrekonstruowanej sali rozpraw. Koło Naukowe Bezpiecznik zaprezentuje pokaz współczesnej broni. Studenci będą opowiadać o swoich zajęciach na strzelnicy oraz odbędzie się prezentacja sztuk walki i samoobrony w sali ćwiczeń. Kierunek Management przygotował wykłady w j. angielskim i hiszpańskim, a studenci obcokrajowcy przedstawią ciekawe prezentacje o swoich krajach. Szczegółowy plan spotkań znajduje się poniżej.

Dzień Otwarty to okazja, aby zwiedzić uczelnię, ale przede wszystkim porozmawiać ze studentami, poznać życia studenckie od środka i zastanowić się nad wyboru kierunku studiów.

Wszystkie atrakcje dostępne są w jednym budynku: Gdynia, ul. Kielecka 7. Zapraszamy! Wstęp wolny. Więcej informacji można uzyskać pod tel. 58 660 74 10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *