REKRUTACJA | MBA Przedsiębiorczość

Prowadzisz własną firmę? Chciałbyś ją jeszcze bardziej rozwinąć ale nie wiesz jak? Mamy coś dla Ciebie! MBA Przedsiębiorczość – to nasza oferta dla ludzi, którzy już prowadzą swoje małe firmy i pragną je powiększyć.Dowiesz się jak sprawnie i efektywnie zarządzać 5 – 100 osobową firmą. Program stworzony dla właścicieli firm, prowadzony przez właścicieli firm, mówiący o problemach właścicieli firm, a więc oprócz standardowych problemów zarządzania, będzie także np. wpływ rodziny na biznes czy późniejsza sukcesja firmy.

Rozwój firmy powyżej pewnej bariery wymaga totalnej zmiany w podejściu do zarządzania. Dochodząc do tego etapu właściciele muszą nauczyć się delegować nie tylko pracę, ale również odpowiedzialność, kierownictwo czy też kontrolę. Nie jest to jednak proste zadanie. Wymaga ono od nas znalezienia lub/i wytrenowania odpowiednich kierowników, ludzi na tyle poważnych i konkretnych, że będą w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za rozwój i sukces twojej firmy. Wielu przedsiębiorców, którym firmy rozwinęły się w stosunkowo szybkim okresie czasu ma z tym poważny problem i przy nawale pracy zaczynają tracić satysfakcję z pracy we własnej firmie.

Czy jesteś już na tym etapie? Może czas to zmienić?

Podczas całego Kursu Zaawansowanego MBA – Przedsiębiorczość będziemy mówić o tym jak znaleźć odpowiednich ludzi do pracy, jak nimi zarządzać, jak kontrolować, jak nagradzać. Będziemy uczyć się delegować, zarządzać czasem, zarządzać projektami. Będziemy poruszać tematy związane z marketingiem, reklamą, grafiką, copywritingiem, prawem, księgowością itp. Wszystko jednak nie w kontekście tego, abyśmy sami nauczyli się pisać perswazyjne teksty czy prowadzili sobie księgowość, ale w kontekście pilnowania pracowników i ich pracy.

Studia też mają pomóc mało doświadczonym przedsiębiorcom w ich problemach z pozyskiwaniem klientów. Ten problem pojawia się głównie w małych firmach na początku ich funkcjonowania. Gdy firma rośnie to ograniczeniem nie jest już liczba klientów tylko wydajny sposób zarządzania i ogarnięcie wszystkich zamówień. Zanim jednak to się stanie, każda firma musi znaleźć pierwszych kilka tysięcy klientów, aby udowodnić im swoją wartość.

To co wyróżnia oferowane przez nas studia MBA to grupa wykładowców praktyków. Głośno i z pełną powagą mówimy, że w doborze wykładowców nie kierujemy się posiadanymi przez nich tytułami, ukończonymi kursami czy stanowiskami w świecie naukowym. Bierzemy pod uwagę tylko osiągnięcia oraz umiejętność ich przekazania, zgodnie z zasadą “po owocach ich poznacie”. Wśród naszych wykładowców znajdują się milionerzy, którzy zbudowali swoje majątki od zera tzw. self-made meni. Jest nawet kilka osób, które notowane były na liście 100 najbogatszych Polaków.

Tylko do końca bieżącego roku akademickiego – 30.06.2017 masz szansę dokonać zapisu na Kurs Zaawansowany MBA Inwestowanie w nieruchomości w aktualnie obowiązującej cenie. Od 1.07.2017 opłata czesnego wzrośnie o 1200 zł.

Więcej: www.asbiro.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *