Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji rusza z MBA

Międzynarodowe studia turystyki i rekreacji uruchomi Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Zajęcia będą prowadzone po angielsku przez polskich i zagranicznych wykładowców. Czytaj dalej Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji rusza z MBA

Master of Business Administration – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Rekrutacja na edycję jesienną trwa do wyczerpania miejsc. Szybka i łatwa rekrutacja on-line.

Wystarczą cztery proste kroki, aby zapisać się na studia. Po wypełnieniu krótkiego formularza miejsce na studiach zostaje zarezerwowane. Wystarczy już tylko złożyć wymagane dokumenty. Zapraszamy!

Czytaj dalej Master of Business Administration – Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Międzynarodowe Targi Edukacyjne Masters And More – Dlaczego warto wziąć w nich udział?

miedzynarodowe-targi-edukacyjne-obrazek_duzy_4090490Czwartek – 27 października, 13:00-17:00.
Na jakie studia magisterskie zdecydować się po licencjacie? Jakie wybrać studia podyplomowe? A może MBA będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem? Która zagraniczna uczelnia pomoże Ci sfinansować studia?
Czytaj dalej Międzynarodowe Targi Edukacyjne Masters And More – Dlaczego warto wziąć w nich udział?

Praca w finansach, studia: MBA czy CFA na początku kariery?

Osoby rozważające karierę w finansach często stają przed wyborem: ukończenie MBA Finance czy zdobycie certyfikatu CFA (Chartered Financial Analyst). Obie możliwości mają swoje zalety. Profesor Manfred Frühwirth, academic director professional MBA Finance, wraz z Alexandrem Ovchinnikovem, prezesem ALM w Raiffeisen Banku oraz Ivaylo Penevem, członkiem zarządu w ELANA Fund Management, rozmawiają o plusach i minusach obu ścieżek. Czytaj dalej Praca w finansach, studia: MBA czy CFA na początku kariery?