Myślisz o studiach MBA? Masz pytania? Przyjdź na Open Day 14.09.2016.

naglowek-executive-mba-800x100Executive MBA to dwuletnie, podyplomowe studia realizowane w języku angielskim, w trybie weekendowym. Program studiów EMBA został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej. Warunkiem uczestnictwa w programie EMBA jest tytuł magistra lub licencjata oraz udokumentowany staż zawodowy. Czytaj dalej Myślisz o studiach MBA? Masz pytania? Przyjdź na Open Day 14.09.2016.

Pierwszy w pełni międzynarodowy program MBA w Europie Środkowej

Z dumą informujemy o rozpoczęciu programu Executive MBA Katalyst, pierwszego w pełni międzynarodowego programu EMBA w Europie Środkowo-Wschodniej, stworzonego dla myślących przyszłościowo menedżerów, przedsiębiorców i kadry kierowniczej. Czytaj dalej Pierwszy w pełni międzynarodowy program MBA w Europie Środkowej

Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

W rankingach MBA łatwo odnaleźć w nich zdecydowanych liderów polskiego rynku. Warszawskie uczelnie deklasują konkurencję!

Studia MBA najlepsze w Warszawie

W rankingu Perspektywy edycji 2014, pierwsze miejsce wśród studiów MBA zajął program Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ten sam program zwyciężył w zestawieniu Wprost powstałym w oparciu o preferencje pracodawców.

Czytaj dalej Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

Gdzie i za ile na studia MBA

Studia MBAStudia MBA stanowią przepustkę do dalszego rozwoju kariery zawodowej. Które oferty na polskim rynku są najciekawsze i przede wszystkim ile musimy zapłacić za naukę?

Koźmiński wygrywa w rankingach

W rankingu Perspektywy 2014, za najlepsze studia MBA w Polsce uznano ofertę Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Studia te zajęły również 45-te miejsce na świecie w rankingu EMBA wg „Financial Times”.

Czytaj dalej Gdzie i za ile na studia MBA

MBA + PW | Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

MBA w PW w Warszawie

Po szybkim przeglądzie studiów podyplomowych uczelni warszawskich przyszedł czas na studia podyplomowe, studia MBA w Politechnice Warszawskiej, a dokładnie w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Programy MBA w PW podobnie jak w innych uczelniach w Warszawie są cenione ze względu na prestiż i jakość. Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Czytaj dalej MBA + PW | Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej