Dyplom MBA jak prawo jazdy

Studia menedżerskie nie tyle są dziś powodem do dumy, ile ich brak jest powodem do wstydu. Polscy szefowie już to wiedzą. Czytaj dalej Dyplom MBA jak prawo jazdy

MBA – uniwersalna wiedza i branżowa specjalizacja

ar-309069902-jpgmaxw980imageversionmaintopic1Umacniająca się w ostatnich latach na Zachodzie tendencja do rozwoju studiów menedżerskich skierowanych do kandydatów z określonego sektora ma również wpływ na ofertę uczelni w Polsce, gdzie też przybywa takich programów. Czytaj dalej MBA – uniwersalna wiedza i branżowa specjalizacja

Kto decyduje się na studia?

Studia MBA

Absolwenci studiów MBA w Polsce – kto decyduje się na studia? Studia MBA (Master of Business Administration) to wyższa liga studiowania.

I to pod każdym względem. Ich koszt jest na ogół wysoki lub bardzo wysoki, a wśród studentów trudno o przypadkowe osoby.

Czytaj dalej Kto decyduje się na studia?

Czym są studia MBA, czy warto wydać nawet ponad 100 tys.?

Czy warto zainwestować w studia MBA, czy warto je ukończyć?

Master of Business Administration, nazywane w Polsce studiami magisterskimi menedżerskimi – studia MBA. To wyjątkowo prestiżowa i ceniona przez menedżerów i osoby profesjonalnie zajmujące się zarządzaniem i biznesem oferta edukacyjna. Niedostępna dla wielu, ale równie pożądana przez wielu. Studia MBA odstraszają ceną i kryteriami rekrutacji i przystąpienia do programów. To oferta edukacyjna oferowana przez bardzo nieliczne uczelnie.

Czytaj dalej Czym są studia MBA, czy warto wydać nawet ponad 100 tys.?