Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

W rankingach MBA łatwo odnaleźć w nich zdecydowanych liderów polskiego rynku. Warszawskie uczelnie deklasują konkurencję!

Studia MBA najlepsze w Warszawie

W rankingu Perspektywy edycji 2014, pierwsze miejsce wśród studiów MBA zajął program Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ten sam program zwyciężył w zestawieniu Wprost powstałym w oparciu o preferencje pracodawców.

Czytaj dalej Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

Zapowiedź nowych studiów MBA

Dwie warszawskie uczelnie podpisały porozumienie o współpracy. W wyniku porozumienia podpisanego  12 grudnia 2014 r. w ofercie dydaktycznej obu uczelni pojawią się nowe kierunki studiów.

Współpraca rozpoczęła się podpisaniem umowy 12 grudnia 2014 r. przez rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk oraz rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie prof. dr hab. Tomasz Szapiro podczas obrad Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich.

Czytaj dalej Zapowiedź nowych studiów MBA

Gdzie i za ile na studia MBA

Studia MBAStudia MBA stanowią przepustkę do dalszego rozwoju kariery zawodowej. Które oferty na polskim rynku są najciekawsze i przede wszystkim ile musimy zapłacić za naukę?

Koźmiński wygrywa w rankingach

W rankingu Perspektywy 2014, za najlepsze studia MBA w Polsce uznano ofertę Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Studia te zajęły również 45-te miejsce na świecie w rankingu EMBA wg „Financial Times”.

Czytaj dalej Gdzie i za ile na studia MBA

Najlepsze studia w Polsce

Studia MBAAkademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Warszawski i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzą najlepsze studia MBA w Polsce według rankingu Perspektyw na rok 2014.

Zwycięzcą tegorocznej edycji rankingu MBA jest program „Executive MBA” oferowany przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W 2014 wyróżnione zostały również programy MBA Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Kolejne miejsca zajęły: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Czytaj dalej Najlepsze studia w Polsce

SGH-MBA – pierwsi absolwenci ukończyli studia

Minęły dwa lata od uruchomienia programu studiów MBA w języku polskim w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

25 listopada odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów absolwentom I edycji programu MBA-SGH. Dyplomy odebrało 24 absolwentów.

Dla SGH to bardzo ważny program, bo programy MBA są wizytówkami każdej uczelni. Aspirujemy do tego, by kształcić przywódców, liderów, po to by to państwo kształtowali miejsca pracy – zwrócił się do absolwentów prof. dr hab. Tomasz Szapiro, Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Czytaj dalej SGH-MBA – pierwsi absolwenci ukończyli studia

Najlepsze MBA – wyniki rankingu programów MBA

4 lipca ogłoszono wyniki najnowszego rankingu studiów MBA w Polsce

W ścisłej czołówce znalazły się uczelnie oferujące programy MBA: Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Uniwersytet Warszawski. Koźmiński, SGH i UW oferują najlepsze programy MBA w Polsce.

Program „Executive MBA” Akademii Leona Koźmińskiego, „Canadian Executive MBA” Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i „Warsaw-Illinois Executive MBA” Uniwersytetu Warszawskiego to zwycięzcy tegorocznego Rankingu MBA Perspektywy 2013. Wyniki rankingu ogłoszono 4 lipca podczas uroczystej gali w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj dalej Najlepsze MBA – wyniki rankingu programów MBA

Studia w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Prezentowaliśmy już informacje o programie MBA SGH, Koźmińskiego, PW i UW. Dzisiaj chcemy przedstawić studia  oferowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Program MBA UE to przede wszystkim studia menedżerskie powszechnie znane w Polsce jako Master of Business Administration.

Jeden z niewielu programów MBA oferowanych w Polsce. Wyróżnia go przede wszystkim partnerstwo czterech uczelni zagranicznych. Ukończenie tych studiów to przede wszystkich dyplom magistra zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ale także certyfikaty MBA sygnowane przez cztery partnerskie uczelnie.

Czytaj dalej Studia w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu