Executive MBA@UW – edycja 2016-2017 – rekrutacja w toku

Program Executive MBA@UW jest kontynuacją programu Warsaw – Illinois Executive MBA, który Uniwersytet Warszawski prowadził z sukcesem przez ponad 20 lat we współpracy z Universisty of Illnois at Urbana Champaign. Czytaj dalej Executive MBA@UW – edycja 2016-2017 – rekrutacja w toku

Rekrutacja na studia MBA

absolwent_w_todze_z_tyłu_-_na_stronę_aktMiędzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarzadzania UW, zaprasza wszystkich zainteresowanych na sesje informacyjne dotyczące programów: MBA (prowadzone w języku polskim) oraz Executive MBA (prowadzone w języku angielskim).

Sesje poprowadzi Dyrektor Programów MBA, dr Tomasz Ludwicki. Zostaną omówione harmonogramy i programy studiów, oraz sylwetki wykładowców.
Czytaj dalej Rekrutacja na studia MBA

Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

W rankingach MBA łatwo odnaleźć w nich zdecydowanych liderów polskiego rynku. Warszawskie uczelnie deklasują konkurencję!

Studia MBA najlepsze w Warszawie

W rankingu Perspektywy edycji 2014, pierwsze miejsce wśród studiów MBA zajął program Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ten sam program zwyciężył w zestawieniu Wprost powstałym w oparciu o preferencje pracodawców.

Czytaj dalej Rankingi programów MBA – zestawienie 2014

Gdzie i za ile na studia MBA

Studia MBAStudia MBA stanowią przepustkę do dalszego rozwoju kariery zawodowej. Które oferty na polskim rynku są najciekawsze i przede wszystkim ile musimy zapłacić za naukę?

Koźmiński wygrywa w rankingach

W rankingu Perspektywy 2014, za najlepsze studia MBA w Polsce uznano ofertę Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Studia te zajęły również 45-te miejsce na świecie w rankingu EMBA wg „Financial Times”.

Czytaj dalej Gdzie i za ile na studia MBA

Najlepsze studia w Polsce

Studia MBAAkademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Warszawski i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie prowadzą najlepsze studia MBA w Polsce według rankingu Perspektyw na rok 2014.

Zwycięzcą tegorocznej edycji rankingu MBA jest program „Executive MBA” oferowany przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W 2014 wyróżnione zostały również programy MBA Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Kolejne miejsca zajęły: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Czytaj dalej Najlepsze studia w Polsce

Studia w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Prezentowaliśmy już informacje o programie MBA SGH, Koźmińskiego, PW i UW. Dzisiaj chcemy przedstawić studia  oferowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Program MBA UE to przede wszystkim studia menedżerskie powszechnie znane w Polsce jako Master of Business Administration.

Jeden z niewielu programów MBA oferowanych w Polsce. Wyróżnia go przede wszystkim partnerstwo czterech uczelni zagranicznych. Ukończenie tych studiów to przede wszystkich dyplom magistra zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ale także certyfikaty MBA sygnowane przez cztery partnerskie uczelnie.

Czytaj dalej Studia w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

MBA + UW | Uniwersytet Warszawski

Poznaj studia menedżerskie w UW

Studia w Uniwersytecie Warszawskim to okazja do zdobycia prestiżowego dyplomu uznawanego na całym świecie. Jednym z wydziałów oferującym studia menedżerskie jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, który organizuje program MBA wraz z College of Business University of Illinois.

Czytaj dalej MBA + UW | Uniwersytet Warszawski