Nowe studia w UP

Już w tym miesiącu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zaoferuje nowe studia menedżerskie.

Nowoczesny kierunek z zakresu zarządzania agrobiznesem według koncepcji Weihenstephan-Triesdorf University of Applied Sciences (HSWT) z Bawarii to praktyczna wiedza z zakresu kierowania przedsiębiorstwami i instytucjami w gospodarce wolnorynkowej.

Czytaj dalej Nowe studia w UP

Dzień otwarty programu MBA w UP za nami

Wicepremier Janusz Piechociński wziął udział w spotkaniu „DRZWI OTWARTE MBA”, podczas którego wygłosi odczyt o globalnych wyzwaniach dla polskiej gospodarki

Spotkanie informacyjne odbyło się w piątek 29 listopada 2013 roku w Auli Jana Pawła II w Centrum Dydaktyczno-Naukowym przy pl. Grunwaldzkim 24A.

Podczas uroczystości wystąpił rektora prof. Romana Kołacza oraz dziekan Wydziału Przyrodniczo-Technologicznego prof. Adam Szewczuk.

Wykłady wraz z dyskusją poprowadzili: prof. Ralf Schlauderer z Hochschule Weihenstephan-Thiersdorf – “MBA”, prof. Johannes Holzner z Hochschule Weihenstephan-Thiersdorf – “Światowy rynek zbóż”, prof. Barbara Kutkowska z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – „Przemiany w rolnictwie dolnośląskim po integracji z Unią Europejską”, dr Bogusław Wijatyk – „Doświadczenia absolwenta studiów MBA”.

Czytaj dalej Dzień otwarty programu MBA w UP za nami